Sensata/Crydom Sensata/Crydom CL Series Solid State Relay, 10 A rms Load, Panel Mount, 280 V rms Load, 250 V rms Control, CL240A10C
RS Stock No: 7204029
Mfr Part No: CL240A10C
Brand: Sensata/Crydom
Sensata/Crydom CL Series Solid State Relay, 10 A rms Load, Panel Mount, 280 V rms Load, 250 V rms Control, CL240A10C