Sensata/Crydom Sensata/Crydom Solid State Relay, 25 A rms Load, PCB Mount, 280 V rms Load, 32 V Control, SPFE240D25
RS Stock No: 5352996
Mfr Part No: SPFE240D25
Brand: Sensata/Crydom
Sensata/Crydom Solid State Relay, 25 A rms Load, PCB Mount, 280 V rms Load, 32 V Control, SPFE240D25